Mkcool

Vražkov 9
41301
Czech republic
+420 777014123 - CZ
+420 606506617 - DE, EN, FR
kontakt@mkcool.cz

15 let zkušeností s výrobou dětského a kojeneckého oblečení

Novinky

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zahájení velkoobchodní spolupráce   Udělujete tímto souhlas firmě Marta Knesplová, se sídlem Vražkov 9,41301, IČ 68564228, zapsaná příslušném úřadě podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Mělník (dále...

Rozhodující údaje

Klíčovým údajem pro spolupráci je místo Vaší firmy. Naše firma zajišťuje rozvoz zboží po celé ČR v pravidelných intervalech. Sídlo Vaší firmy bude zapracováno do stávajícho plánu tras a po dohodě Vás navštívíme, abychom upřesnili další podmínky spolupráce. Náš sortiment zboží je mnohem rozsáhlejší než co je uvedeno na našich webových stránkách. V průběhu sezóny douchází často k inovacím našich výrobků, snažíme se držet stále krok s konkurencí a proto pro Vás vymýšlíme stálé nové vzory oblečení. Vždy doporučujume osobní setkání a nezávislou prohlídku našeho sortimentu.

S dlouhodobějšího pohledu je samozřejmě možné i zasílání zboží vybranou službou. Využíváme často zasílání balíků Českou poštou, Zasilkovna.cz, po dohodě lze využívat i různé kurýrní služby.

Žádost o velkoobchodní spolupráci

Máte-li zájem os zaslání zahájená velkoobchodní spolupráce, záslaní ceníku, příp. o prohlídku našich výrobků, stačí vyplnit náš jednoduchý formulář. Budeme Vás kontaktovat. S vyplněním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (viz odkaz na této stránce)